0

PAUNOVIĆ SA VRHA TABELE POSMATRA RIVALE: Reding nastavio sa pobedama, srpski stručnjak u sjajnom nizu (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.20 u 19:25

Reding koji sa klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović je ostvario treći trijumf u novoj sezoni Čempionšipa.

Ovog popodneva bio je bolji od Kardifa u gostima gde je slavio rezultatom 2:1 (0:0)

Posle prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, a već posle dva minuta igre u nastavku Reding je poveo.

Strelac je bio iskusni defanzivac Majkl Morison.

Sredinom drugog dela u strelce se upisao i najbolji napadač Paunovićevog tima, Portugalac Lukas Žoao. Sjajno se zagradio i oslobodio svog čuvara, a potom i zatresao mrežu.

Kardif je uspeo da smanji zaostatak u 81. minutu preko Lija Tomlina, ali ne i da stignu do potpunog egala.

Reding je ovom pobedom zauzeo prvo mesto na tabeli sa maksimalnih devet osvojenih bodova.