0

NA ‘KROVU’ JE PUKLA PETARDA: ‘Zmajevi’ nakon debakla od Zvezde deklasirali Radnički! (VIDEO)

Objavljeno: 25.09.20 u 21:15

Ovo je dafinitivno najbolja partija Voždovčana u novoj sezoni.

U okviru devetog kola Superlige Srbije ekipa Voždovca je ubedljivim rezultatom (5:0) savladala ekipu Radničkog iz Niša.

Stvar je bila rešena nakon samo 27 minuta, kada su domaći imali prednost od 3:0. Domaći su poveli već u 7. minutu pogotkom Nikole Vujnovića, nakon sjajne akcije ‘Zmajeva’.

Prednost je duplirana već u 18. minutu, kada je Putinčanin naleteo na loptu i sa ivice kaznenog prostora savladao golmana gostujuće ekipe. Ovaj pogodak je definitivno razdrmao Radnički, desetak minuta kasnije Ćirković je izgubio loptu ispred svog šesnesterca, Milosavljević je to iskoristio i na rutinaski način savladao Ristića.

Gostujuća ekipa je u drugom poluvremenu krenula na sve ili ništa, šanse su se ređale, ali nisu uspeli da smanje prednost. Ni ‘Zmajevi’ se nisu zaustavili, za 4:0 pogodio je Pantović u 67. minutu, a konačan rezultat i tačku na ovu utakmicu postavio je Miloš Stojčev u 80. minutu.

Voždovac je trenutno na osmoj poziciji sa 13 osvojenih bodova, dok Radnički zauzima šestu poziciju sa 13 bodova.