0

TSC NASTAVIO DA POGAĐA: Četiri gola u pobedi protiv Mačve

Objavljeno: 21.09.20 u 20:31

Velika pobeda za ekipu iz Bačke Topole.

U okviru 8. kola Superlige Srbije sastali su se domaćin Mačva i gostujuća ekipa TSC-a. Meč se završio ubedljivom pobedom gostiju, rezultatom 1:4.

Posle šest golova u prethodnoj utakmici u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope, danas su ponovo bili efikasni igrači koje sa klupe predvodi Zoltan Sabo.

Banjac je dva puta bio precizan u osmom i 17. minutu igre. Pitanje pobednika rešio je Varga već u 24. minutu kada je pogodio za 0:3. Uspeli su domaći preko Adamovića da smanje na 1:3 u 56. minutu. Konačan rezultat postavio je Tomanović posle preciznog udarca u 63. minutu.