0

SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina se vratila na pobednički kolosek, Novosađani trijumfom protiv Radnika došli do 2. mesta na tabeli!

Objavljeno: 18.09.20 u 20:10

Fudbaleri Vojvodine savladali su Radnik iz Surdulice na svom terenu rezultatom 2:0 u prvoj utakmici 8. kola Superlige Srbije.

Novosađani su bili bolji rival, dok su gosti iz Surdulice odigrali dobro prvo poluvreme, uspeli da pariraju domaćinu, ali su pali u nastavku susreta.

Vojvodina je do vođstva došla u 56. minutu kada je Petar Bojić postigao treći gol ove sezone.

U 67. minutu, sve dileme o epilogu duela razrešio je Čović iz penala.

Novosađani su se vratili na pobednički kolosek, nakon što su posle četiri vezana trijumfa u prošlom kolu izgubili u Ivanjici od Javora sa 3:2.

Vojvodina se sada nalazi na drugom mestu na tabeli sa 17 bodova, dok je Radnik 18. sa četiri boda.