0

NEZABORAVNO VEČE BAJERNA: Bavarska ‘mašina demolirala’ Šalke sa 8:0! (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.20 u 22:40

Fudbaleri Bajern Minhena priredili su nezaboravno veče u prvoj utakmici na startu Bundeslige!

Šampion Nemačke je praktično demolirao Šalke u 1. kolu sa neverovatnih 8:0!

Het-trik na ovom meču upisao je Serž Gnabri koji je poneo epitet igrača utakmice i načeo Šalke već u četvrtom minutu.

Već u 19. je Leon Gorecka uvećao na 2:0, a  Robert Levandovski upisao se u strelce u 31. minutu, sa bele tačke, a to je ujedno bio rezultat kojim je završeno prvo poluvreme.

Gnabri je u 47. minutu postigao svoj drugi pogodak, a samo 12. minuta kasnije odličnu igru krunisao je het-trikom. Ni pri rezultatu 5:0 nije izgledalo kao da će domaćin usporiti. Tomas Miler je postigao novi gol za Bavarce u 69. minutu.

Leroj Sane je dva minuta kasnije ponovo zatresao mrežu Fahrmana. Konačnih 8:0 postavio je Džamal Musijala u 81. minutu meča.