0

KAKVA ZAVRŠNICA U PARIZU: Prva pobeda PSŽ-a u novoj sezoni

Objavljeno: 16.09.20 u 23:42

Pobeda u nadoknadi vremena!

Fudbaleri PSŽ-a pobedili su ekipu Meca u nadoknadi vremena rezultatom 1:0. Nakon dva poraza u isto toliko odigranih utakmica napokon je usledila pobeda. Velike muke su imali da osvoje tri pobeda.

U 65.minutu meča drugi žuti karton dobio je Abdu Dijalo. Činilo se da ekipa iz Pariza bez obzria na bolju igru neće doći do pobede. Bili su daleko ofanzivniji od protivnika i uputili čak 20 udaraca na gol koji je čuvao Oukiđa.

Ipak u trećem minutu nadoknade Draksler je nakon greške čuvara mreže Meca uspeo da postigne pogodak i donese prve bodove njegovoj ekipi u ovosezonskom prvenstvu Francuske. Finalisti Lige šampiona sada zauizamaju 15. mesto na tabeli, dok je Mec u zoni ispadanja i nema bodove do sada.