0

PREMIJER LIGA: ‘Vukovima’ dovoljno samo šest minuta, Vulvsi pobedom započeli sezonu (VIDEO)

Objavljeno: 14.09.20 u 21:05

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Šefild junajted na gostovanju u 1. kolu Premijer lige rezultatom 0:2.

‘Vukovi’ su lako slavili, a meč su rešili za svega šest minuta.

Već u 3. minutu bilo je 0:1. Posle kontra napada, Podens je centrirao sa desne strane, lopta dolazi Himenezu na penal i on je snažnim udarcem smešta u gornji levi ugao.

U šestom minutu, Vulvsi dupliraju prednost, a to će se ispostaviti kasnije biti i konačan rezultat.

Neto je centrirao iz kornera, Roman Sajs je bio najviši u skoku i glavom savladao Remzdejla za 2:0.

Šefild nije ličio na onu ekipu iz prošle sezone. U prvom poluvremenu nisu stvorili nijednu priliku, ali su u drugom imali dobru šansu da smanje prednost.

Flek je dobro gađao u 52. minutu, ali je pogodio stativu.

Vulvsi su ponovo preko Sajsa posle kornera imali priliku da postignu gol, ali je lopta posle udarca glavom otišla tik pored leve stative.

U 71. minutu je Sajs pogodio stativu, tačnije golman Remzdejl je odbranio udarac i lopta se odbila od stativu.

Bili Šarp je pet minuta kasnije propustio dobru priliku, pošto je šutirao preko gola.

Poslednju šansu na meču videli smo u 93. minutu, kada je Rui Patrisio odličnom odbranom sprečio Mekburnija da zatrese mrežu.