5

HAOS U NOVOM SADU: Suma i Drinčić u klinču, sevali laktovi, igrač Partizana isključen! (VIDEO)

Objavljeno: 30.08.20 u 19:42

Derbi 6. kola igra se u Novom Sadu, gde fudbaleri Partizana na poluvremenu vode  protiv Vojvodine sa 1:0, međutim pored pogotka dogodio se i incident u prvom delu meča.

U 43. minutu u duelu su bili Sejduba Suma i Nikola Drinčić. Najpre je igrač Vojvodine laktom zakačio omalenog fudbalera Partizana, da bi nakon toga Suma znatno jače u padu udario Drinčića, takođe laktom.

Nastalo je koškanje, sprečen je veći incident, a nakon toga sudija Jovanović je Sumu poslao u svlačionicu pokazavši mu crveni karton, dok je Drinčić prošao samo sa žutim.