0

NIKOLIĆ I LOKOMOTIVA IZVUKLI BOD: Moskovljani u finišu izbegli poraz protiv Urala (VIDEO)

Objavljeno: 19.08.20 u 18:45

Marko Nikolić je zaustavljen u šampionatu Rusije, pošto je njegova Lokomotiva jedva izbegla poraz protiv Urala, zahvaljujući pogotku Fjodora Smolova u 87. minutu. Rezultat je bio 1:1.

Moskovljani su na ovo gostovanje stigli sa velikim samopouzdanjem, na krilima dve vezane pobede i bez primljenog gola, a iako je odigran tvrd meč bili su bolji rival u većem delu utakmice.

Problem je nastao kada su prvi primili gol. Posle odličnog centaršuta Efemova u 74. minutu, Egoričev je zatresao mrežu gostujuće ekipe i obradovao budući klub Branka Jovičića čija se promocija očekuje.

Ipak, uporna Lokomotiva je u poslednjim minutima nekako stigla do boda, a iskusni Smolov se odlično snašao posle centaršuta Alekseja Mirančuka i postavio konačnih 1:1.