0

KAKAV DUO, STRAŠAN DUO: Inter na pogon Lautara i Lukakua deklasirao Šahtjor (VIDEO)

Objavljeno: 17.08.20 u 23:01

Sevilja je dobila protivnika u finalu, a mi garantovano dobru utakmicu.

Španski tim će se po šesti put naći u finalu Lige Evrope, a protivnik će im biti ekipa Intera koja je večeras savladala Šahtjor iz Donjecka rezultatom 5:0.

Igra u prvom poluvremenu nije naglašavala ovako ubedljiv rezultat, Lautaro Martinez doneo je ‘neroazurima’ vođstvo u 19. minutu. U nastavku je ukrajinski sastav zaigrao značajno bolje pripretio je u nekoliko navrata i terao Inter da se brani.

Uspeli su izabranici Antonia Kontea da sačuvaju prednost do poluvremena i sa 1:0 odu na odmor koji im je baš prijao. Danilo D’ Ambrozio je povisio na 2:0 u 64. minutu kada ga je odlično proigrao Marselo Brozović.

Lautaro Martinez je svojim drugim golom u 74. minutu uspeo da povisi na 3:0, a potom je usledio šou Romelu Lukakua.

Belgijanac je u 78. minutu povisio na 4:0, a potom je šest minuta kasnije postavio konačnih 5:0.