0

Superliga Srbije

SUPERLIGA: ‘Kiša’ golova na Zlatiboru – ‘petarda’ Brđana, Radnički siguran – Pazarci opet izgubili!

Objavljeno: 15.08.20 u 22:36

Odigrana je većina utakmica 4. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u gostima ekipu Zlatibora sa ubedljivih 5:1, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije. Kao i u utakmici protiv Rada, ‘Brđani’ su u ranoj fazi utakmice postigli golove. Ostojić je pogodio u 4, Ndiaje u 7, a u 8. minutu je Vukić smanjio zaostatak Zlatibora. Dodao je Čukarički gas u drugom poluvremenu i sa još dva gola prelomio utakmicu u svoju korist. Pogodio je Okehi u 46. minutu, a osam minuta kasnije je Docić bio siguran sa bele tačke. U strelce se u 90. minutu upisao i Kovač.

Fudbaleri Radničkog iz Niša su na svom terenu slavili protiv Mačve sa 1:0, a pobednički gol postigao je Nemanja Kojić u 37. minutu.

Ekipa sa ‘Čaira’ je upisala treću pobedu i na svom kontu sada ima devet bodova, dok je Mačva ostala na tri osvojena boda.

Fudbaleri Javora savladali su Novi Pazar u gostima sa 3:2.

Mirza Delimedjac je u šestom minutu doneo prednost Novom Pazaru, ali je Javor golovima Nemanje Mladenovića u 15. i Filipa Pavišića u 29. minutu preokrenuo rezultat.

Na 2:2 izjednačio je Nemanja Dragutinović u 40. minutu i taj rezultat je bio na snazi sve do 92. minuta kada je Anes Rušević doneo pobedu Javoru.

Inđija je na svom terenu dočekala kruševački Napredak. Pogotkom veziste Miljana Ilića (27) sa penala u 25. minutu domaći su uspeli da dođu do prva tri boda u prvenstvu. Sada Inđija i Napredak imaju po tri osvojena boda.