0

NIKOLIĆU IZMAKAO TROFEJ: Zenit savladao Lokomotivu i osvojio Superkup Rusije! (VIDEO)

Objavljeno: 07.08.20 u 20:53

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve izgubili su od Zenita iz Sankt Peterbuga 2:1 u finalu Superkupa Rusije.

Izabranici Marka Nikolića, koji su branili trofej osvojen pre godinu dana, nisu uspeli da drugu godinu zaredom pobede Zenit u finalu.

Ovoga puta su se šampioni Rusije osvetili moskovskom velikanu i sa 2:1 došli do prvog trofeja u sezoni.

Zenit je načeo mrežu ‘Lokosa’ u 14. minutu kada je Artem Dzjuba savladao Giljermea.

Do poluvremena nije bilo promene na semaforu i Zenit je sa minimalnom prednošću otišao na odmor.

Lokomotiva je pretila u prvom poluvremenu, imala je više udaraca od Zenita, ali izostala je realizacija i tim iz Sankt Peterburga je to kaznio postigavši drugi gol. Ozdoev je u 72. minutu sjajnim udarcem udvostručio prednost.

Samo tri minuta kasnije Lokomotiva je uspela da smanji preko Vedrana Čorluke, međutim to je bilo sve što smo videli od golova do kraja meča. Zenit je uspeo da održi prednost gola i zasluženo je slavio.

Marko Nikolić nije uspeo da dođe do prvog trofeja na čelu Lokomotive iz Moskve s kojom će igrati Ligu šampiona.