0

VELIKI PREOKRET ČUKARIČKOG: Rakonjac sa dva gola doneo trijumf Brđanima protiv Novog Pazara

Objavljeno: 23.07.20 u 22:30

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u prijateljskoj utakmici na Zlatiboru ekipu Novog Pazara sa 2:1.

U meču igranom na ‘Švajcariji’ bez prisustva gledalaca, Pazar je poveo golom Admira Kecapa u 35. minutu.

Čukarički je u finišu stigao do preokreta zahvaljujući dvostrukom strelcu Marku Rakonjcu, koji je bio precizan u 89. i 90. minutu.

Novopazarci će sledeći kontrolni meč odigrati u subotu, a rival u Gornjem Milanovcu biće im ekipa Metalca.

Sezona u Superligi počinje 1. avgusta.

Čukarički će u prvom kolu igrati sa Inđijom, dok će Novi Pazar gostovati Crvenoj zvezdi.