0

SADA JE JASNO ZAŠTO ŽELE DA VRATE JOKANOVIĆA: Siti pregazio ‘stršljenove’!

Objavljeno: 21.07.20 u 22:57

Fudbaleri Mančester sitija deklasirali su Votford na gostovanju u meču pretposlednjeg kola Premijer lige rezulatom 4:0.

U meču koji im ništa nije značio, Građani su igrali kao da su im tri boda potrebna za titulu. Rahim Sterling je postigao dva gola, a u strelce su se upisali i Fil Foden i Ajmerik Laport.

Sve je počelo u 31. minutu golom Sterlinga, koji je zatim iznudio penal u 40. minutu, ali ga nije iskoristio iz prve. Odbranjen mu je šut, pa je iz odbitka zatresao mrežu, u nastavku je nemilosrdan bio Foden za 3:0.

Na njegov gol u 63. minutu nadovezao se Laport pogodivši u 66, kada je cela odbrana bila prilično statična na centaršut De Brujnea.

U narednom kolu, Votford gostuje Arsenalu.