0

FA KUP – ČEKA NAS LONDONSKO FINALE: Čelsi ubedljiv protiv Junajteda! (VIDEO)

Objavljeno: 19.07.20 u 21:36

Čelsi je pobedom nad Mančester junajtedom (3:1) zakazao londonsko finale, a tamo ih čeka Arsenal.

‘plavci’ su odlično otvorili meč, Marko Alonso imao je prvu šansu, šutirao je preko gola, a sa druge strane uzvratio je Bruno Fernandeš iz prekida, a Kabaljero je bio budan i odlično reagovao.

Aspilikueta pronalazi Olivijea Žirua koji donosi prednost Čelsiju u jedanaestom minutu nadoknade prvog poluvremena. Nakon greške Davida De Hee u 46. minutu igre četa Frenka Lamparda dolazi do prednosti od 2:0.

Tragičar meča definitivno je bio Hari Mevajer koji je rešio pitanje pobednika, golom u svojoj mreži u 74. minutu pogurao je ‘plavce’ do finala FA kupa. Junajted je ipak uspeo sa bele tačke da zatrese mrežu. Marsijala ruši HadsonOdoi, Bruno Fernandeš smanjuje na 3:1 u 85. minutu.

Nemanja Matić je odigrao ceo meč u dresu Junajteda.