0

NASTAVLJA DA REŠETA: Mitrović sa dva komada ‘nokautirao’ Šefild (VIDEO)

Objavljeno: 18.07.20 u 18:20

Srpski napadač Aleksandar Mitrović postigao je dva gola za poluvreme u meču Fulama i Šefild Vensdeja i popeo se na vrh liste strelaca Čempionšipa.

Fudbaleri Fulama poveli su već u 11. minutu, strelac je bio Kebano, na asistenciju Hektora.

U 27. minutu, Mitrović je uspeo da izbegne ofsajd zamku, prihvatio je loptu koju mu je poslao Onoma i savladao golmana gostiju za 2:0.

Već u 41. minutu pisalo je 3:0 na semaforu, ‘Kotidžeri’ su dobili penal, odgovornost je naravno preuzeo Mitrović, nije bilo greške, postigao je 26. gol u Čempionšipu ove sezone i vratio se na vrh liste strelaca.

Pobeda ostavlja Fulam u trci za drugo mesto i direktan plasman u Premijer ligu.