0

PREMIJER LIGA: Šok u Liverpulu! Barnli uspeo na ‘Enfildu’ da uradi ono što niko nije ove sezone!

Objavljeno: 11.07.20 u 17:59

Šampion Engleske Liverpul neprijatno je iznenadio svoje navijače, pošto je na svom stadionu odigrao nerešeno sa Barnlijem 1:1 (1:0) u meču 35. kola Premijer lige.

Posle 24 uzastopne pobede na ‘Enfildu’ Liverpul nije uspeo da nastavi trijumfalan niz, a Barnli je uspeo da dođe do velikog podviga, pošto je sada jedini klub koji može da se pohvali da nije izgubio od novog šampiona Premijer lige na njihovom stadionu.

Golman gostiju Nik Poup bio je fantastičan u prvom poluvremenu.

Čuvar mreže Barnlija imao je tri odbrane u prvih 45 minuta, ali je ipak poklekao u 34. minutu.

Fabinjo je poslao dobar centaršut na desnu stranu, gde je Andre Robertson odlično reagovao glavom i smestio loptu u mrežu za vođstvo Crvenih.

I u drugom poluvremenu je Liverpul kontrolisao igru, ali su bili previše rezervisani.

Barnli je napadao i to im se isplatilo u 69. minutu. Posle slobodnog udarca, Tarkovski je glavom spustio loptu do Džeja Rodrigeza, koji volej udarcem donosi izjednačenje Barnliju.

Mogli su gosti i do sva tri boda. Gudmunson je u 88. minutu sa oko desetak metara pogodio prečku.

U 93. minutu je previše ležerno Salah uputio udarac iz veoma dobre pozicije, pa je Poup lako uhvatio loptu i timovi su na kraju podelili bodove.