1

DAJTE MU ODMAH PUŠKAŠA: Lepši gol ove godine sigurno niste videli! (VIDEO)

Objavljeno: 06.07.20 u 21:57

U 31. kolu Superlige Turske Kajzerispor je savladao Bešiktaš sa 3:1.

Malo ko je očekivao da će petoplasirani Bešiktaš ovako ubedljivo izgubiti, ali u ovom meču, od pobede domaćina, više će se govoriti o drugom golu na ovom meču, koji je bez konkurencije ubedljivo najbolji postignut do sada.

Hasan Husein- Adžar postigao je prvi gol u 51. minutu, izjednačio je Atiba Hačinson u 74. minutu meča, da bi Husein-Adžar svojim drugim golom na meču u 83. minutu golom za TV špice oduševio fudbalsku javnost.

On je iskosa sa leve strane izveo prekid ciljajući dalji ugao mreže Erstina Destanoglua, koji uprkos krajnjim naporima nije imao drugog rešenja osim da izvadi loptu iz mreže.

Do kraja meča domaći sastav postigao je još jedan gol, a strelac za konačnih 3:1 bio je Artem Kravec u 86. minutu.