0

SERIJA A: Mihajlović šokirao nekadašnji klub! Bolonja posle preokreta odnela pobedu i udaljila Inter od titule! (VIDEO)

Objavljeno: 05.07.20 u 19:34

Fudbaleri Bolonje savladali su posle preokreta Inter u meču 30. kola italijanske Serije A  rezultatom 1:2 (1:0).

Siniša Mihajlović slavio je protiv svog bivšeg tima posle velikog preokreta.

Utakmica je bila veoma zanimljiva, a Inter je do prednosti došao posle 22. minuta. Lautaro Martinez pogodio je stativu, a Lukaku je natrčao na odbitak i postigao svoj 20. gol u sezoni.

Do kraja prvog poluvremena videli smo po dve prilike sa obe strane.

Orsolini je dva puta izblokiran u kaznenom prostoru Intera, dok su na drugoj strani udarce oprobali Martines i Ešli Jang.

Inter je bio bolji u prvom delu i delovalo je kao da će ostvariti rutinsku pobedu.

U 57. minutu, Bolonja ostaje sa igračem manje. Crveni karton dobio je Rikardo Orsolini jer je posle faula prigovorio sudiji, koji mu je dodelio direktan crveni karton.

U 62. minutu srušen je Kandreva u kaznenom prostoru i sudija je pokazao na belu tačku. Odgovornost je preuzeo Martinez, a penal mu je odbranio Skorupski.

Kazna je stigla u 74. minutu. Huvara je pogodio sa ivice šesnaesterca za izjednačenje.

Brojčane snage na terenu su se izjednačile u 77. minutu. Bastoni je oštro startovao i sudija mu je dodelio drugi žuti karton i crveni.

U 80. minutu Bolonja dolazi do pobedonosnog gola. Dominges je fantastično pronašao usamljenog Beroa, koji rutinski smešta loptu iza leđa Handanoviča.