0

PREMIJER LIGA: Maestralan lob sa 40 metara dovoljan za veliku pobedu Sautemptona nad Mančester sitijem! (VIDEO)

Objavljeno: 05.07.20 u 22:33

Fudbaleri Sautemptona savladali su Mančester siti u meču 33. kola engleske Premijer lige rezultatom 1:0 (1:0).

Fantastičan je bio golman ‘Svetaca’ Aleks Mekarti, koji je imao šest odbrana, a sjajan gol postigao je napadač Sautemptona Če Adams, koji se u 16. minutu upisao u strelce efektnim pogotkkom.

Zinčenko je pogrešio na sredini terena, pošto je izgubio loptu, a golman Ederson je po navici bio na ivici šesnaesterca.

To je odmah video Adams i iz prve maestralno šutnuo i lobovao brazilskog golmana, za vođstvo Sautemptona.

Siti je dodao gas i odmah je krenuo po izjednačujući gol.

Gabrijel Žesus propustio je veliku priliku kada je sa pet metara poslao loptu preko gola, a među stativama je blistao Mekarti.

Branio je sve udarce igrača Mančester sitija. Pokušavali su Marez, David Silva i Sterling, a sve je to odbranio Mekarti. Najopasnije je bilo kada je Fernandinjo sa distance pogodio stativu.

Ista priča bila je i u drugom poluvremenu.

Pokušavali su Bernando, David Silva i Žesus, ali je sve branio Mekarti i jednostavno je delovao nesavladivo.

Sautempton je čekao priliku iz kontre, ali gotovo da nisu ni imali loptu u nogama u drugih 45 minuta, s obzirom da je ona 80% vremena bila u posedu igrača u svetlo-plavim dresovima.

Imali su jednu dobru priliku u 76. minutu, kada je šutirao Armstrong, a nogama odbranio Ederson.