0

ČELSI OSTAO U TRCI ZA LIGU ŠAMPIONA: Savladali Votford bez ikakvih problema

Objavljeno: 04.07.20 u 23:54

Fudbaleri Čelsija lako i ubedljivo su savladali ekipu Votforda rezultatom 3:0 (2:0) u utakmici 33. kola engleske Premijer lige.

Plavci su se ‘probudili’ nakon poraza od Vest Hema i ponovo zauzeli poziciju u zoni Lige šampiona. Čelsi je trenutno četvrti sa 57 bodova, dva više od Mančester junajteda koji je jedno mesto „ispod crte“.

NOVA ‘BOMBA’ NA MARAKANI: Bivši fudbaler Juventusa stiže u Zvezdu?

Iako je utakmica krenula nešto sporije, u 28. minutu, Olivije Žiru je svoju ekipu doveo u prednost. Pred kraj prvog poluvremena Čelsi je duplirao prednost pogotkom iz penala, strelac je bio Vilijan. Treći gol Čelsi je postigao tek u drugom minutu nadoknade, a konačno se u strelce u meču Premijer lige upisao Ros Barkli.