0

PREMIJER LIGA: Mančester junajted silovit protiv Šefilda, het-trik Marsijala!

Objavljeno: 24.06.20 u 21:30

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Šefild junajted 3:0 u 31. kolu Premijer lige.

Izabranici Olea Gunar Solskjera odigrali su odličnu utakmicu, jednu od najboljih ove sezone i zasluženo su došli do sva tri boda.

Srpski fudbaler Nemanja Matić odigrao je dobru utakmicu, bio je veoma smiren na sredini terena, delio je odlične lopte i na terenu je proveo svih devedeset minuta.

Ipak, utakmicu su obeležili Markus Rašford i Entoni Marsijal. Englez je dva puta odlično uposlio Francuza, a ovaj je utakmici postigao prvi het-trik u karijeri.

Marsijal je bio sjajan u završnici, a golove je postizao u 7, 44. i 74. minutu. Kod prvog i trećeg pogotka asistirao mu je Rašford, dok mu je drugi gol pripremio Aron Van-Bisaka.

Junajted je peti na tabeli sa 49 bodova, dok je Šefild osmi sa pet pamnje.

Pobedu su ostvarile i ekipe Vulverhemptona, odnosno Evertona. Vulvsi su minimalnim rezultatom savladali Bornmut, dok su „karamele“ istim rezultatom pobedile na gostovanju Norič.

Bodove su podelili ekipe Njukasla i Aston Vile.