1

SUPERLIGA SRBIJE: Uvertira pred finale Kupa pripala Vojvodini! ‘Lale’ srušile Partizan posle sumnjivog penala

Objavljeno: 19.06.20 u 21:10

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Partizan 1:0 (1:0) u utakmici poslednjeg 30. kola Superlige Srbije.

Meč na stadionu ‘Karađorđe’ odlučen je u 14. minutu kada je iz penala pogodio Nemanja Čović.

Svemu je prethodnio sporan prekršaj Lazara Markovića nad Miljanom Vukadinovićem kada je sudija Đorđić pokazao na belu tačku.

Malo toga smo videli na terenu u Novom Sadu, osim možda tri šanse u prvom poluvremenu Partizana kada se mladi golman Simić istakao posle udaraca Đorđa Ivanovića i Bojana Matića.

Bilo je primetno mnogo nervoze na terenu, čak devet žutih kartona (pet Partizanu) i verovatno još žešći meč možemo da očekujemo naredne srede u Nišu, kada se igra finale Kupa Srbije.