0

SUPERLIGA SRBIJE: Partizan poslao jasnu poruku pred finale Kupa! (VIDEO)

Objavljeno: 14.06.20 u 20:52

Fudbaleri Partizana rutinski su savladali Čukarički u 29. kolu Superlige Srbije. Domaćin je slavio rezultatom 4:1.

Zbog visoke temperature trenera Aleksandra Veselinovića u današnjem meču menjao je pomoćni trener Čukaričkog Dušan Đorđević.

Nakon mirnog početka utakmice pripretio je Tedić u 11. minutu, njegov projektil završio je iznad gola domaćina. Šest minuta kasnije iz prvog ozbiljnijeg napada odgovorio je Partizan, Asano je iskoristio svoju brzinu, uposlio je Matića koji je domaćinu doneo prednost.

Dosta je nakon gola opao tempo igre, tako je bilo sve do 39. minuta. Natho je iskoristio priliku nakon što je Stevanović oboren ispred šesnaesterca. Izraelac je majstorski izveo prekid i duplirao je prednost Partizana.

Nije to bilo sve u prvom poluvremenu. Izveo je korner Natho, lopta dolazi do Šćekića koji je šalje do štopera Partizana, a Vitas postiže svoj prvenac u dresu crno-belih.

Igrao se 50. minut, probao je Vidosavljević, ali je njegov udarac glavom završio preko gola. Četiri minuta kasnije Matić šalje loptu do Sume, slična situacija kao kod prvog gola, omaleni vezista nije imao problema da loptu prosledi u mrežu.

Slobodan Tedić odlično je odreagovao u 57. minutu, glavom je poslao loptu u mrežu Stevanovića za 4:1.

Suma je imao još dve dobre prilike u nastavku, ipak Petrović je bio odlično postavljen.