0

SUPERLIGA: Poraz Vojvodine pred finale Kupa

Objavljeno: 14.06.20 u 16:30

U prvom meču današnjeg programa 29. kola Superlige Srbije, domaća Inđija savladala je ekipu Vojvodine rezultatom 2:0 (1:0).

Fudbaleri Inđije savladali su Vojvodinu, u meču 29. kola Superlige Srbije – 2:0 (1:0)

Inđija je tako upisala i drugu vezanu pobedu, pošto su u prošlom kolu savladali Čukarički na gostovanju,  minimalnim rezultatom 1:0. Kiks Vojvodine znači da će Partizan pobedom nad Čukaričkim završiti sezonu na drugom mestu.

Strelac vodećeg gola na utakmici bio je Nebojša Bastajić u 23. minutu, dok pobedu u 90. minutu potvrdio Stefan Purtić.

Inđija će sezonu završiti na 13. ili 14. mestu, s obzirom da imaju isti broj bodova kao i Javor. Vojvodina je na trećem mestu pred poslednji meč u sezoni, sa tri boda više od TSC-a i dva boda manje od Partizana.