LA LIGA: Dmitrović nije odoleo, probudio se Azar,Real ubedljiv protiv Eibara (VIDEO)

Objavljeno: 14.06.20 u 21:46

Fudbaleri Reala dočekali su na stadionu ‘Alfredo di Stefano’ ekipu Eibara.

Zbog rekonstrukcije stadioina Santjago Bernabeu Real će do kraja sezone nastupati van svog doma, a čini se da im to neće predstavljati veliki problem.

Real je već u prvom poluvremenu uspeo da ‘reši’ pitanje pobednika u duelu protiv Eibara Marka Dmitrovića. Kros je doneo prednost Realu u 4. minutu meča. Eden Azar je privukao pažnju velikog broja defanzivaca, potom je Belgijanac poslao do Krosa, koji majstorski matira srpskog čuvara mreže.

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

This is Eden Hazard! This is Nemanja Matić! Nemanjdža? Nemanja? #Matic #Hazard #NemanjaMatic #EdenHazard

Објава коју дели HOTSPORT (@_hotsport) дана

Ponovo je Eden Azar bio centralna figura u napadu, iskoristio je dobru loptu, izašao sam pred golmana gostiju, potom ugledao usamljenog Ramosa i poslao mu loptu za 2:0. Samo sedam minuta kasnije šutirao je Azar, Dmitrović je odlično reagova, ali lopta dolazi do Marsela koji po treći put tera Srbina da vadi loptu iz mreže.

Pedro Leon se potrudio da ne bude to sve od uzbuđenja u meču. poslao je loptu nakon kornera do Deblasisa, koji je spušta Bigasu, a on postavlja konačnih 3:1.