0

SUPERLIGA SRBIJE: Spartak silovit protiv Mačve, ‘poker’ Subotičana za treću pobedu u nizu

Objavljeno: 13.06.20 u 18:21

Fudbaleri Spartaka iz Subotice slavili su protiv Mačve u gostima, u okviru meča 29. kola Superlige Srbije rezultatom 1:4 (0:2).

Od starta meča videlo se da su gosti znatno bolja ekipa, a da je domaćin sa razlogom na dnu tabele.

Nemanja Nikolić, koji je bio dvostruki strelac u pobedi protiv Partizana, doneo je prednost svojoj ekipi sa bele tačke u 10. minutu.

Prednost je u 44. minutu duplirao Vidaković, a Nikolić je bio asistent.

Nadu domaćinu doneo je Zukanović u 74. minutu.

Ipak, tačku na meč stavio je Bijelović u 87. minutu, a još jedan gol pao je u prvom minutu sudijske nadoknade, kada je strelac bio Dunđerski u 91. minutu.

Spartak je upisao treći trijumf u nizu i sada su na sedmoj poziciji sa 46 bodova, dok je Mačva ostala na dnu sa samo 13 bodova.