0

PRVA LIGA SRBIJE: U derbiju kola Grafičar bolji od Metalca, pobede Budućnosti i Smedereva

Objavljeno: 13.06.20 u 20:16

U subotu su odigrana tri meča 29. kola Prve lige Srbije, a pobede su ostvarili Grafičar, Budućnost iz Dobanovaca i Smederevo.

U derbiju kola, Grafičar je pobedio Metalac rezultatom 2:1 i tako preuzeo čelnu poziciju na tabeli.

Strelci za domaće bili su Fićović u 20. i Pobulić u 27. minutu. Gol za goste postigao je Čumić u 80. minutu, ali to je bilo sve od gostiju koji ipak nisu uspeli da izbegnu poraz.

Budućnost je pobedila Sinđelić, a dvostruki stelac je bio Aničić u 81. i 90. minutu.

Trijumf na gostovanju ostvarilo je Smederevo protiv Kabela, a gol odluke je delo Bajića u 37. minutu.