FK Partizan/Miroslav Todorović

SUPERLIGA: Mladost savladala Mačvu

Objavljeno: 07.06.20 u 19:24

U poslednjem meču 28. kola Mladost je dočekala Mačvu, domaćin je slavio 2:1.

Nakon poraza u Kupu Srbije od Vojvodine posle boljeg izvođenja jedanaesteraca ‘stare dame’, ekipa iz Lučana leči rane dobrom igrom u Superligi.

Domaćin je do vođstva došao golom Babića uj 14. minutu duela, nakon lepe akcije tima, mladi fudbaler Lučanaca doneo je radost navijačima. Mačva se u nastavku oslobodila pritiska, a od 24. minuta došli su do izjednačenja Šapčani.

Fudbaler Partizana na pozajmici u Mačvi Petar Gigić zatresao je mrežu domaćih, odlično ga je uposlio Marković proigravanjem iza leđa odbrane.

U 70. minutu Mladost dolazi do novog vođstva. Milošević je uputio centaršut, Bojović je šutirao, ali je čuvar mreže gostiju dobro reagovao. Na kraju Lazar Jovanović dolazi do lopte i samim tim, Mladost do plena trijumfom 2:1.