0

PRVA LIGA SRBIJE: Metalac slavio sa ‘bele tačke’, remi Smedereva

Objavljeno: 07.06.20 u 21:06

U Prvoj ligi Srbije odigrani su svi današnji mečevi u okviru 28. kola.

Sinđelić je dočekao Kolubaru, sva uzbuđenja videli smo u drugom poluvremenu. Boško Vrištanović doneo je prednost domaćem timu u 51. minutu, a radost domaćina trajala je svega osam minuta.

Tada je Milisavljević prvo izjednačio u 59. minutu, da bi Dejan Đenić u 64. postigao prvi gol i doneo predsnost gostima, a potom šest minuta kasnije, svojim drugim golom postavio je i konačnih 1:3.

Metalac je dočekao Budućnost iz Dobanovaca, u tvrdoj utakmici domaćin je slavio sa 1:0, jedini gol sa ‘bele tačke postigao je Katanić u 86. minutu duela.

Goleada je viđena i u Smederevu, OFK Žarkovo je na gostovanju ostavio dobar utisak, meč je završen 3:3 iako su domaći na poluvremenu imali prednost od 3:1.