0

BUNDESLIGA: Grujićeva Herta nije izdržala, Dortmund pobedom održao šanse za titulu (VIDEO)

Objavljeno: 06.06.20 u 20:44

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Hertu u meču 30. kola Bundeslige na svom stadionu rezultatom 1:0 (0:0), i tako ostali u teoretskoj trci sa Bajernom za šampiona Nemačke.

Prvo poluvreme je bilo prilično mirno i neujednačeno, pošto je Borusija kontrolisala igru, imala veći posed lopte i znatno više pokušaja na gol.

GOLOBRADI KLINAC UKRAO ŠOU ZVEZDAMA BAJERNA: Fudbaler Leverkuzena postao najmlađi strelac u istoriji Bundeslige!

U nastavku smo već videli više borbe, ali je svakako Borusija Dortmund bila kvalitetnija i opasnija, pa je tamo u 58. minutu uspela sve to i da naplati zahvaljujući sjajnom Emreu Džanu.

BUNDESLIGA: Bajern sve bliži tituli! Bavarci preslišali Leverkuzen uz čak šest viđenih golova (VIDEO)

On se veoma lepo snašao i postigao pogodak kojim je Borusiji Dortmund doneo nova tri boda, pa oni na četiri kola pre kraja imaju sedam bodova zaostatka za Bajernom iz Minhena.

Naš internacionalac Marko Grujić odigrao je gotovo čitav meč, jer je u 88. minutu zamenjen.

Gol sa ovog duela i sve zanimljive detalje možete pogledati ovde.