0

PLS: Radnički iz Pirota spakovao četiri gola Smederevu, Zemun naneo prvi poraz Kabelu još od oktobra!

Objavljeno: 31.05.20 u 20:52

Tri meča 27. kola Prve lige Srbije odigrana su u nedeljnom programu, a pobede su ostvarili Zemun i Radnički iz Pirota, dok na utakmici Trajala i Sinđelića nije bilo golova.

U Pirotu je Radnički ubedljivo pobedio Smederevo, iako je do 65. minuta bilo 0:0.

Od tada pa do kraja domaći su postigli čak četiri gola.

Strelci su bili Spasić dva puta u 66. i 75. minutu, a potom u završnici Mirković u 87. i Kostić-Milutinović u 89. minutu.

Fudbaleri Zemuna su posle tri meča bez trijumfa ostvarili pobedu.

Bolji su bili na svom terenu od Kabela rezultatom 1:0. Strelac odluke bio je Đalović u 76. minutu.

Na taj način Zemunci su naneli prvi neuspeh ekipi iz Novog Sada posle više od šest meseci. Poslednji poraz Kabel je doživeo u oktobru od Smedereva 2:1.