0

NEZAUSTAVLJIVI SRBIN: Milić pogodio na četvrtoj utakmici uzastopno, njegov gol sa ‘kreča’ doneo tri boda Bate Borisovu

Objavljeno: 31.05.20 u 19:15

U meču 11. kola Beloruske lige fudbaleri Bate Borisova ostvarili su pobedu protiv Isloča rezultatom 1:0, a strelac gola odluke bio je srpski fudbaler Nemanja Milić.

Milić je postigao pogodak u 39. minutu sa bele tačke. To je njegov peti gol u poslednje četiri utakmice.

Srpski napadač je tako nastavio da pruža sjajne partije u Bateu, a trenutno je drugi strelac lige.

MILIĆ NASTAVIO DA REŠETA MREŽE: Bate Borisov upisao petu pobedu u nizu, bivši napadač Zvezde potvrdio trijumf

Bate Borisov je trenutno prvi na tabeli posle 11 odigranih utakmica, a osvojili su 25 bodova.