0

PLS: ‘Nula’ Grafičara, Pazarci i Zlatibor upisali pobede (VIDEO)

Objavljeno: 30.05.20 u 20:49

Tri utakmice u Prvoj ligi Srbije odigrane su danas, samo na duelu Grafičara i Bačke nije bilo golova.

Juče su se na otvaranju kola sastali Budućnost Dobanovci i Radnički Kragujevac. Domaćin je nakon dobre igre slavio sa 2:1.

Marko Živanović doneo je prednost domaćinu u 16- ,inutu, a Milan Bubalo uvećao je prednost u 81. minutu duela. Do kraja je još napadač Slađan Nikodijević uspeo da zatrese mrežu i postavi konačan rezultat.

Na stadionu u Novom Pazaru gostovala je ekipa Dinama iz Vranja. U uzbudljivoj utakmici domaćinu je bilo potrebno samo 13 minuta da upiše pobedu. Ertan Marovac načeo je mrežu Vranjanaca u 26. minutu duela, Miloš Đokić je devet minuta kasnije povisio na 2:0, a konačan rezultat 3:0 postavio je Dušan Živić u 39. minutu. Zanimljivo je da je domaćin u prethodnim nedeljama imao dosta problema sa koronavirusom, te da su čak osmorica igrača bila sprečena da treniraju, a to ih nije sprečilo da prikažu dobru partiju.

Ekipa Žarkova dočekala je Zlatibor iz Čajetine. Gosti su došli do vredne pobede od 3:0. Marko Šiškov je u 22. minutu zatresao svoju mrežu, a do poluvremena nije bilo većih uzbuđenja. Tek u 79. minutu je Stefan Vukić uspeo da uveća prednost gostiju, a tačku na meč stavio je Miloš Stanković golom u 86. minutu duela.