0

ČUDO SA FARSKIH OSTRVA: Postigao četiri gola za 13 minuta, od toga tri iz slobodnih udaraca! (VIDEO)

Objavljeno: 25.05.20 u 13:00

Četiri gola u 13 minuta ne viđaju se često, a pogotovo kada ih postigne isti igrač. U tome je uspeo 21-godišnji Adrian Justinusen, mladi reprezentativac Farskih Ostrva.

U trećem kolu tamošnje lige njegov Toršavn na gostovanju je savladao Argir 5:0.

Prva zvezda susreta bio je Justinusen koji je postigao čak četiri pogotka, od čega tri iz slobodnih udaraca.

Rešetao je mrežu redom u 8., 12., 17. i 21. minutu. Svaki je pogodak lep na svoj način, a Justinusen je sezonu otvorio na briljantan način. U prva tri kola bio je strelac čak šest puta.