0

NEVEROVATNA UTAKMICA U BELORUSIJI: Bate nakon uzbudljivog preokreta na vrhu, Srbin heroj trijumfa!

Objavljeno: 10.05.20 u 19:25

Dok čekamo povratak ‘liga petice’ na fudbalsku scenu, oči sveta uprte su u Belorusiju…

Tamo je odigrano osmo kolo šampionata, a epitet derbija opravdao je duel između Smolevičija i Bate Borisova. Gosti su opravdali ulogu favorita, ali stvari po njih nisu išle glatko, već su do trijumfa došli nakon par preokreta.

ZVANIČNA POTVRDA: Defanzivac umesto Partizana odabrao BATE Borisov (FOTO)

Smolevičij je do vođstva došao u prvom minutu golom Barsukova, a do odlaska na poluvreme uspeli su gosti da okrenu na 3:1, (strelci Skaviš, Sasevič i Baga) brzo je domaći sastav odgovorio preko Šegrikovića i Poea.

Nemanja Milić je u igru ušao u 71. minutu, a poverenje trenera opravdao je sa dva gola. Prvi je postigao u 80. minuntu duela, da bi potom još jednom u zaustavnom vremenu zatresao mrežu za konačnih 5:3.