0

NEZADOVOLJNI SUĐENJEM: U sred pandemije prekinuta utakmica Juventus – Real! (VIDEO)

Objavljeno: 13.04.20 u 11:21

Ali Madriz…

Skoro sva sportska takmičenja na svetu su stopirana usled pandemije korona virusa, ali pojedini fudbalski šampionati uspeli su da odole.

Ljubitelji fudbala u Nikaragvi i dalje mogu da uživaju u sportu, a utakmicu tamošnjeg prvenstva između Juventusa i Reala obeležio je skandal u drugom poluvremenu. Gostujući fudbaleri su odbili nastavak utakmice koja je prekinuta posle 65. minuta.

Juventus je iz Managve, a u 16. kolu prvenstva dočekao je ekipu sa imenom Real Madriz. Rezultat je bio 2:0 za Juventus, a problem je nastao prilikom drugog gola domaćina. Igrači su opkolili sudije, a zatim odlučili da napuste teren i na njega se ne vrate, te je utakmica prekinuta.

Sporan detalj možete pogledati na sledećem snimku, na 1:22.15.

(VIDEO:YouTube/Liga Primera)