0

PLS: Grafičar ubedljiv u Vranju, majstorija Stanojeva obeležila utakmicu (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.20 u 21:37

Talentovani fudbaler „overio“ je pobedu lidera prvenstva.

Izabranici Milije Žižića nisu se mnogo mučili u Vranju, a tome u prilog govori i rezultat od 4:1.

Pitanje pobednika na ovom meču rešeno je već tokom prvih 45 minutu, jer su gosti na odmor otišli s tri gola prednosti. Jelić, Pobulić i Cvetković pogađali su za „grafose“, a onda je usledila prava poslastivaca. U 71. minutu utakmice biser Zvezdine omladinske škole, Jug Stanojev pretrčao je u konrti više od pola terena, a onda lepim lob udarcem matirao golmana Vranjanaca.

(VIDEO:YouTube/Zvezda Kids)

Uspešan ovog vikenda bio je i Kabel, koji je s 2:1 ispratio Novi Pazar. Golove za Novosađane postilgi su Vidaov i Nebo, dok je poraz gostima ublažio Hadžibulić s bele tačke. Ekipa Metalca je minimalcem stigla do pobede protiv Trajala, a gol odluke bio je deo Katanića u 13. minutu, dok je utakmica između kragujevačkog Radničkog i Kolubare okončana bez pobednika.

(VIDEO:YouTube/Prvaliga Srbija) (VIDEO:YouTube/Prvaliga Srbija) (VIDEO:YouTube/Prvaliga Srbija)