Superliga Srbije

SUPERLIGA: TSC nastavio da gazi ka Evropi

Objavljeno: 14.03.20 u 15:42

Pao je i Radnik.

Ekipa Zoltana Saba nastavila je sa dobrim igrama i pobedama, a poslednji u nizu pao je surdulički Radnik – 2:1.

Fudbaleri TSC-a već tokom prvog poluvremena pokazali su zbog čega s pravom nose epitet najprijatnijeg iznenađenja šampionata, a značajno veći posed u tom delu krunisali pred kraj poluvremena, kada je Lukić proigrao Pejčića, koji je posle nekoliko lepih driblinga pogodio mrežu.

Ipak, samo dva minuta kasnije gosti iz Surdulice su uspeli da izjednače, golom Filipa Jovića. U drugom poluvremenu videla se dosta otvorenija igra, a trenutak odluke desio se u 81. minutu, kada je Pejčić skrivio jedanaesterac, a Lukić preciznim udarcem s 11 metara doneo pobedu svom timu.