0

SUPERLIGA: Radnički ubedljiv u Nišu, ‘nula’ Spartaka i Vojvodine, Čukarički do remija u Ivanjici!

Objavljeno: 14.03.20 u 18:13

Svi mečevi 26. kola Superlige Srbije igraju se bez publike, u terminima od 16 časova odigrano je četiri duela

Javor je u Ivanjici remizirao sa Čukaričkim 2:2.Poveli su domaći golom Nikole Petkovića sa bele tačke u 31. minutu. Ibrahima Endijae izjednačio je u 44. minutu duela, Ivan Rogač vratio je Javor u vođstvo u 51. minutu duela, da bi Slobodan Tedić na proigravanje Docića u 88. minutu postavio konačnih 2:2.

Damjan Krajišnik je doneo domaćinu prednost u 29. minutu meča, devet minuta kasnije Luka Čermelj poravnao je rezultat, a na proigravanje Milana Bojovića Predrag Pavlović je postavio konačnih 2:1.

Radnički je došao do druge pobede na ‘Čairu’ pod novim trenerom Radoslavom Batakom. Nišlije su dočekale Mačvu i slavili sa 3:1. Domaćin je poveo preko Lazara Đorđevića u 19. minutu meča, Filip Božović je doneo izjednačenje gostima samo tri minuta kasnije. Imao je Radnički priliku da uveća vođstvo u 34. minutu, ali je Nikola Čumić promašio penal. Petar Gigić je dobio drugi žuti, te je fudbaler na pozajmici iz Partizana morao da napusti teren u 44. minutu. Nikola Stevanović donosi vođstvo domaćinu, defanzivan Nišlija zatresao je mrežu u 51. minutu duela, da bi i Nikola Čumić zatresao mrežu u 75. minutu meča za konačnih 3:1.