0

SLS: Voždovac se pojačao, ali nešto ne štima – Inđija ga ubedljivo nadigrala

Objavljeno: 08.03.20 u 15:55

U poslednjoj utakmici 25. kola Superlige Srbije Inđija je ubedljivo savladala Voždovac rezultatom 3:0 (1:0).

Voždovac na pobedu ne zna od 8. decembra, a od tada je prošlo deset utakmica u kojima je upisao osam poraza.

Osmi im je nanela Inđija, koja je sa ubedljivih 3:0 (1:0) slavila trijumf kojim je se odlepila od Rada na četiri boda razlike, tako da rastu šanse da bi Vojvođani mogli do opstanka u Superligi Srbije.

Domaći su poveli već u 26. minutu kada je Stefan Purtić bio strelac. Voždovac je ponovo igrao jalovo u napadu, a to je kažnjeno u finišu susreta.

Najpre je u 82. minutu Miroslav Marković duplirao vođstvo Inđije, a konačan rezultat postavio je Nebojša Bastajić četiri minuta kasnije.

Linglong Superliga, 25. kolo

Čukarički – Spartak ŽK 4:1 (3:0)
(Birmančević 20, Tedić 32, Docić 37. p, Šapić 72 – Denković 66)

Mačva – Crvena zvezda 0:3 (0:3)
(Ben 19, 32, Babić 37)

Napredak – Proleter (0:0)

Rad – TSC  3:4 (1:3)
(Kaluđerović 4. penal, 89, Busnić 71 – Zec 26, Luk 26, Silađi 45+4, Tumbasević 69)

Vojvodina – Mladost 2:1 (0:0)