0

PRVA LIGA SRBIJE: Novi Pazar rutinski protiv Piroćanaca, Smederevu bod sa igračem manje

Objavljeno: 08.03.20 u 18:10

Na dan žena odigrana su četiri meča Prve lige Srbije, a u samo jednom slavili su gosti, evo rezultata.

Jedinu pobedu u gostima ondnela je ekipa Dinama iz Vranja koja je sa 1:0 savladala Budućnost u Dobanovcima. Pitanje pobednika rešeno je u 1. minutu golom Plojovića.

Novi Pazar je na svom terenu pobedio Radnički iz Pirota sa 2:0. Domaćina je u vođstvo doveo Gordić golom u 32. minutu. Pobedu Pazarcima potvrdio je iskusni napadač Alivodić golom u 71. minutu.

Smederevo je u Gornjoj Varoši stiglo do boda sa igračem manje. Zemun je poveo golom Ristovića u 69. minutu. U 72. minutu fudbaler gostiju Jović je isključen zbog dva žuta kartona, a u istom minutu ‘oklopnici’ su stigli do boda golom Uroševića – 1:1.

Kolubara je na svom terenu sa minimalnih 1:0 pobedila Bačku.