0

PRIMERA: Sjajan slobodnjak Pareha, Alaves ipak do boda protiv Valensije! (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.20 u 23:10

Fudbaleri Alavesa i Sevilje otvorili su 27. kolo Primere. Baskijci su gubili veći deo meča, ali na kraju su došli do izjednačenja (1:1)

Prvu priliku ‘slepi miševi’ imali su u 34. minutu, a iz njega su postigli i gol. Danijel Pareho je sa dvadesetak metara raspalio iz slobodnjaka, a tri golmana ne bi spasla domaćina.

Usledio je nešto bolji period igre domaćina, Lukas Perez je pokušao da iskoristi centaršut, Džasper Silesen je odlično reagovao. Danijel Vas je imao priliku u 43. minutu da uveća vođstvo gostima, ali je šutirao pored gola.

Nova šansa za goste usledila je u 58. minutu Alesandro Florenzi je šutirao, ali je otišla lopta kraj stative. Edgar Mendez je u 73. minutu odlično reagovao i poravnao je rezultat. Njegov šut je pogodio nekoga na putu ka golu i golman gostiju bio je nemoćan.

Najbolje prilike na meču pogledajte ovde.