0

EVROGOL LJAJIĆA: Srbin dalekometnim torpedom doneo pobedu crno-belima (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.20 u 21:05

U današnjem derbiju Superlige Turske, Bešiktaš je dočekao Ankaraguču. Domaći su slavili, a srpski reprezentativac postigao je evrogol!

Crno-beli su dočekali pretpostladnji Ankaraguču, a do vođstva su došli golom sa bele tačke u šestom minutu. Burak Jilmaz bio je precizan sa ‘bele tačke’.

Na sledeći gol domaćin je čekao sve do 88. minuta. Loptu je uzeo Adem Ljajić, raspalio je sa distance, a golman gostiju bio je nemoćan pri njegovom udarcu. Ispostaviće se da je ovim golom doneo pobedu domaćinu pošto je u trećem minutu zaustavnog vremena Ilhan Parlak sa penaltika postavio konačnih 2:1.