0

SUPERLIGA: Voša može i bez Lalata, Novosađani preokretom savladali Voždovac!

Objavljeno: 01.03.20 u 16:17

Fudbaleri Vojvodine otpočeli su 24. kolo Superlige pobedom na ‘krovu’ tržnog centra na Voždovcu.

Iako je domaćin prvi došao do vođstva gosti koje sa klupe nije predvodio Nenad Lalatović zbog bolesti, već je kao zamena standardno na klupu seo Dragan Šarac, gubio je, ali je uspeo da preokrene. Ono što je bitnije jeste da je ‘stara dama’ uspela da se izjednači sa Partizanom na drugoj poziciji.

SLAVILI SU GA I ZVEZDAŠI I PARTIZANOVCI: Evo kakvu prognozu za derbi ima Milko Đurovski

Domaći tim je bolje otvorio meč. Lazar Zličić doveo je ‘zmajeve’ u vođstvo u 21. minutu meča, odlično ga je proigrao Lazar Nišić, a nekadašnji fudbaler Vojvodine bez mnogo muke matirao je Rockova.

Zainatila se Vojvodina nakon primljenog gola. Imali su igrači Voše nekoliko dobrih napada, ipak, izjednačili su nešto kasnije u 31. minutu. Petar Bojić je iskoristio odličnu loptu Vukadinovića za 1:1.

Samo tri minuta igre u nastavku trebalo je ‘staroj dami’ iz Novog Sada da dođe do pobedonosnog gola. Ponovo je Vukadinović bio u centru pažnje, Bojić se ovog puta našao u ulozi asistenta, a Miljan Vukadinović je uspeo da donese kompletan preokret Vojvodini.

Imao je odličnu priliku Miloš Stojčev u završnim minutima meča, ali je njegov snažan udarac završio kraj gola Rockova.