0

FOTO Screenshot

SERIJA A: Pobeda Rome, majstorija Kolarova! (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.20 u 22:16

Fudbaleri Rome bili su bolji od Kaljarija rezultatom 4:3 na gostovanju na Sardiniji u okviru 26. kola Serije A.

Početak iz noćne more za goste iz Rima. Kaljari je uspeo da dođe do vođstva u 28. minutu meča. Žao Pedro je lobovao Lopeza. Minut kasnije Roma je golom Nikole Kalinića došla do izjednačenja, a hrvatski fudbaler postigao je još jedan gol u 41. minutu duela.

Nije to bilo sve od Kalinića, potom je asistirao Džastinu Klajvertu u 64. minutu, a sa druge strane odgovorio je Gaston Pereiro u 75 minutu smanjivši na 3:2. Potom je usledila majstorija levog beka Srbije Aleksandra Kolarova. Srbin je iz prekida savladao Olsena i tako je rešio svako pitanje pobednika.

Kaljari je odgovorio u završnici, Žao Pedro se odlično snašao i meč uveo u neizvesnu završnicu. Ipak, Roma je uspela da izdrži sve  nalete Kaljarija.