0

PRIMERA: Dmitrović meč gledao sa klupe, Eibar ubedljiv protiv Levantea, prekinut niz četiri mečeva bez pobede (VIDEO)

Objavljeno: 29.02.20 u 14:57

Nakon četiri meča bez pobede Eibar je protiv Levantea osvojio važne bodove za beg iz opasne zone.

Iako je Marko Dmitrović ceo meč gledao sa klupe njegov tim došao je do ubedljive pobede protiv favorizovanog protivnika.

Imao je Eibar odličnu šansu u 16. minutu, Aitor Fernandez bio je odlično postavljen i ‘skinuo’ je udarac Pedra Leona. Do vođstva su domaći došli u 27. minutu. Fabian Orleana je poslao loptu glavom pored gola, budan je bio Čarls koji ju je sproveo u mrežu za 1:0.

Tri minuta nakon početka drugog poluvremena Serhio Enrih je tehnički potkovano poslao loptu u šesnaesterac, ponovo je na mestu bio Čarls koji je glavom šalje u levi ugao gola.

Nastavio je domaći tim sa dobrom igrom, imao je Čalrs šansu i u 58 minutu, bio je neprecizan. Da bi isti igrač u 72. minutu promašio jedanaesterac, te je propustio priliku da ‘upiše’ het-trik. Fabian Orelana je u 85. minutu postavio konačnih 3:0. Najbolje prilike sa meča pogledajte OVDE