0

PREMIJER LIGA: Prvi ‘šamar’ Liverpulu, ‘zalepio’ ga je Votford (VIDEO)

Objavljeno: 29.02.20 u 20:29

Posle 28. kola u Premijer ligi ekipa Liverpula doživela je poraz i to ubedljiv 3:0 protiv Votforda, naravno bezbolan.

Posle 18 vezanih pobeda u Premijer ligi dogodilo se i to, četa Jirgena Klopa doživela je poraz. Votford je slavio sa 3:0 i najavio put ka opstanku u ‘eliti’.

‘Stršljenovi’ su baš demolirali Liverpul danas. Igrao se 11. minut kada je Delafeu šutirao iz dobre situacije, ali preko gola. U nadoknadi vremena prvog poluvremena je Dini pokušao, ali ponovo neprecizno.

Liverpul je prvi put zapretio tek u 53.minutu preko Robertsona, ali je Foster bio na mestu. Votford je poveo u 54. minutu kada je posle auta Sar probio uz gol-aut liniju, uposlio Dukurea u ‘petercu’ i pogodio – 1:0. Samo šest minuta kasnije bilo je 2:0, Dini je sjajno uposlio Sara, ovaj umakao štoperima Liverpula i gol.

Konačnih 3:0 postavio je Dini. Sar je ukrao loptu defanzivcima Liverpula, uposlio iskusnog napadača i spasa nije bilo – 3:0.