0

PARTIZANOVIH SJAJNIH 45 MINUTA: Gol povratnika Markovića i jedan novajlije Matića za miran san do derbija (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.20 u 19:00

Partizan na poluvremenu utakmice protiv Proletera iz Novog Sada vodi sa 2:0 i sada rutinski privodi meč kraju.

Zapretio je prvi Proleter i preko Ruševića mogao je do vođstva. Kazna je stigla vrlo brzo. Igrao se 7. minut kada je posle prekida Natha, Zdjelar uposlio Markovića, ovaj šutirao sa nekih 16 metara i uz pomoć defanzivaca Novosađana pogodio – 1:0. Bio je to četvrti gol Markeca u sezoni.

U 23. minutu Brežančić je sjajno izbacio novajliju Matića koji je izbegao ofsajd zamku i obišao golmana Petrića – 2:0. Bio je to njegov prvenac u crno-belom dresu. Snimak drugog gola je sa portala ‘Mondo’.