0

PREMIJER LIGA: Liverpul izbegao iznenađenje, Klop nije ispunio želju dečaku iz Mančestera (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.20 u 23:02

Uzbudljiv meč na zatvaranju 27. kola Premijer lige odigrali su Liverpul i Vest Hem. Nakon preokreta slavio je domaćin.

Liverpul je bio blizu prvog poraza u večerašnjem meču protiv Vest Hema, ali su na kraju ‘čekićari’ kapitulirali i prepustili domaćinu novu pobedu (3:2).

U devetom minutu Aleksandar Anrold je odličnu pas igru svog tima završio centaršutom, Vajnaldum je akrobatskim potezom poslao loptu u mrežu gostiju. Nije dugo trajala radost domaćih navijača, jer je već posle tri minuta gost izjednačio.

Snodgras je odlično izveo korner, a Diop je skoro na identičan način kao Vajnaldum poslao loptu iza leđa Alisona. U 54. minutu neprijatno iznenađenje za ‘redse’, Rajs je proigrao Fornalsa u srcu šesnaesterca, loše je odbrana reagovala i ekipa iz Londona je povela sa 2:1.

Salah je u 68. minutu doneo radost domaćim navijačima, ali je gol više na dušu Fabijanskog nego umeće Egipćanina. Robertson je poslao loptu po zemlji do Salaha koji je sa desetak metara šutirao ka golu, a Fabijanski je pokušao da ukroti loptu koja mu je prošla kroz noge za 2:2.

U 82. minutu nakon loše reakcije kompletne odbrane tima, Aleksander-Arnols je prebacio golmana sa desne strane, lopta je pala na nogu Maneu koji nije imao težak posao da postavi konačnih 3:2 i na taj način Liverpul je došao do 26. pobede u sezoni.